OSTUTINGIMUSED

KOHALETOIMETAMINE

Kauba toimetame kliendini Itella Smartposti või Omniva  pakiautomaatides. Selleks tuleb valida tellimust täites sobiv pakiautomaat ja asukoht. Kõik tellimused (v.a loomanukud) postitame 2-3 tööpäeva jooksul. Võimalik on ka kaubale ise järele tulla Võrus asuvasse Iluhääle Garderoobi, mis asub aadressil Jüri 39 – sel juhul saadame SMS teavituse.

Tellimustele üle 50 euro on tasuta kohaletoimetamine kõikidesse pakiautomaatidesse.

ERITELLIMUSED

Kui sa ei leidnud meie e-poe lehelt endale meelepärast toodet, siis võime selle eritellimusena valmistada. Selleks saada meile kiri e-posti aadressile info@lennadesign.ee või hoopis võta ühendust Instagrami/Facebooki lehekülje kaudu ning kirjelda oma soove. 

TAGASTAMINE

Kaupa on võimalik tagastada 14 kalendripäeva jooksul alates tellimuse kättesaamise kuupäevast. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata e-posti aadressile info@lennadesign.ee. Palume kauba tagastamiseks lisada avaldusele järgnev info: nimi, e-mail, telefon, tellimuse/arve number, toode/tooted, tellimuse kuupäev ja tagastamise põhjus. 

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode). Lisaküsimustes kirjutage meie e-posti aadressile info@lennadesign.ee.